Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

chlorprothixen zentiva i depakine chrono 500 za duża dawka?!

Więcej
2013/08/29 18:33 #9365 przez tywon84
tywon84 odpowiedział w temacie: Odp: chlorprothixen zentiva i depakine chrono 500 za duża dawka?!
O czym świadczą takie wyniki
ALT 537 AST 519

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/30 05:20 #9368 przez marcin1975rm
marcin1975rm odpowiedział w temacie: Odp: chlorprothixen zentiva i depakine chrono 500 za duża dawka?!

tywon84 napisał: Witam jakieś 2-3 lata temu przyjąłem około 120 w/w proszków w ciągu 24h...

Po co?

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Więcej
2013/08/30 10:44 #9372 przez tywon84
tywon84 odpowiedział w temacie: Odp: chlorprothixen zentiva i depakine chrono 500 za duża dawka?!

marcin1975rm napisał:

tywon84 napisał: Witam jakieś 2-3 lata temu przyjąłem około 120 w/w proszków w ciągu 24h...

Po co?

No wiesz raczej nie dla zabawy. Chyba wiesz po co takie ilości się bierze

Więcej
2013/08/31 09:10 #9381 przez Maciej S.
Maciej S. odpowiedział w temacie: Odp: chlorprothixen zentiva i depakine chrono 500 za duża dawka?!

ALT 537 AST 519

O uszkodzeniu wątroby ;]
Pytanie tylko czy to wina chlorprotiksenu - nie sądzę, żebyś tyle czasu chodził z bolącą i powiększoną wątrobą, więc przyczyna może być (i pewnie jest) inna.

Essentiale to placebo, ale z racji tego, że jest dość drogi może nieco pomóc ;)

Chyba wiesz po co takie ilości się bierze

Wiemy - przyczyną jest najczęściej głupota.

Więcej
2013/08/31 10:56 - 2013/10/16 07:01 #9383 przez tywon84

Maciej S. napisał:

ALT 537 AST 519

O uszkodzeniu wątroby ;]
Pytanie tylko czy to wina chlorprotiksenu - nie sądzę, żebyś tyle czasu chodził z bolącą i powiększoną wątrobą, więc przyczyna może być (i pewnie jest) inna.

Essentiale to placebo, ale z racji tego, że jest dość drogi może nieco pomóc ;)

Wiemy - przyczyną jest najczęściej głupota.

Wiemy - przyczyną jest najczęściej głupota.[/quote]

Nie głupota tylko chciałem coś sobie zrobić i coś mną kierowało bo przygotowywałem to 10h i wiedziałem od razu gdzie co i jak

Powiem tak nie pijam alkoholu raczej od święta jakieś piwko czyli 2-3 w miesiącu. Smażonego nie jadam gazowanych napoi nie piję słodkości unikam bo pali mi po nich w gardle nie jadam ostrych rzeczy. Jestem ciekaw jak bym napił się ze 2-3 dziennie przez tydzień i jadł na ostro smażone itp ciekawe jakie by badania wyszły. Lekarz stwierdził że to są bardzo wysokie wyniki jeżeli nie piję alkoholu i nie jadam i pijam rzeczy które szkodzą wątrobie. Ja bym stawiał że jednak leki bo po około 2-3 miesiącach pojawiły się 1 objawy.

Więcej
2013/10/16 09:05 #9516 przez tywon84
Witam. Mam takie pytanko czy codzienne poranne wymioty mogą mieć jakiś związek z uszkodzeniem wątroby,żołądka albo innego narządu?

Czas generowania strony: 0.063 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account