Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniach 13-15 maja br. W powiecie raciborskim odbywać się będą Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ratownictwie Medycznym. Portal Ratownik-med.pl patronuje medialnie temu wydarzeniu.

Zmagania ratowników medycznych to niezwykle widowiskowa, ale i wielce potrzebna impreza, na którą z całego kraju zjadą zespoły ratownicze. To także ogromne przedsięwzięcie organizacyjne i logistyczne.

Przyznanie organizacji majowych Mistrzostw stolicy powiatu raciborskiemu- Raciborzowi- to również zaszczyt i dowód uznania za dotychczasowe efekty pracy ratowników naszego Szpitala.

 

Wszelkie sprawdziany, symulacje różnorodnych sytuacji oraz wypadków, jak również wymiana doświadczeń z zakresu ratownictwa medycznego, podnoszą umiejętności ratowników medycznych, a tym samym przyczyniają się do skuteczniejszego reagowania w sytuacji zagrożenia życia ludzkiego.

Więcej informacji:

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account