Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miło nam poinformować, że  piątek 11 kwietnia br. w Olsztynie rozpoczną się „Ogólnopolskie Manewry HOPR 2014” i potrwają do niedzieli.  Wtedy też z całej Polski zjadą się harcerze – ratownicy, zrzeszeni w Harcerskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym działającym z ramienia ZHR. Portal Ratownik-med.pl patronuje medialnie tej imprezie.

W tych dniach uczestnicy Manewrów będą musieli się zmierzyć z duża ilością  zadań związanych z doskonaleniem umiejętności działania przy osobach wymagających pomocy medycznej.
W sobotę 12 kwietnia harcerze będą brali udział w grze symulacyjnej na terenie Olsztyna, gdzie będą zmierzą się z zadaniami związanymi z doskonaleniem umiejętności działania przy osobach wymagających pomocy medycznej. Oceniać ich zmagania będą sędziowie.

Mieszkańcy Olsztyna również znajdą coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich 12 kwietnia 

o godzinie 12.00 na Targ Rybny w Olsztynie gdzie odbędzie się festyn „Bezpieczeństwo na drodze”. Odbędą się tam gry i zabawy dla dzieci i rodziców, miasteczko rowerowe organizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie i wiele innych atrakcji.
A to wszystko już w sobotę, 12 kwietnia 2013 r, od godziny 12.00 Targu Rybnym w  Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy
Komenda Ogólnopolskich Manewrów HOPR 2014


Patronat Honorowy:
Piotr Grzymowicz – Prezydent Miasta Olsztyn.
Józef Gdański – Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie

Chcesz wiedzieć więcej, wejdź na stronę: www.hopr.zhr.pl/manewry

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account