Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Za nieprawidłowości w centrum urazowym działającym w tej placówce. Z raportu NFZ po kontroli przeprowadzonej po tym jak na Borowskiej nie przyjęto ciężko rannego dziecka wynika, że w Centrum brakowało specjalisty medycyny ratunkowej.

65 tysięcy złotych to kara dla Uniwersyteckiego Szpital Klinicznego we Wrocławiu za nieprawidłowości w Centrum Urazowym działającym w tej placówce.

Z raportu NFZ po kontroli przeprowadzonej po tym jak na Borowskiej nie przyjęto ciężko rannego dziecka wynika, że w Centrum brakowało specjalisty medycyny ratunkowej. To według szefowej dolnośląskiego oddziału Funduszu Violetty Niemiec oznacza, że nie zostały spełnione warunki stawiane przez Ministerstwo Zdrowia - tak było przez cały kontrolowany okres od początku sierpnia do dnia wypadku czyli 22 września.

Czytaj więcej: prw.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account