Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Około pół godziny trwało oczekiwanie na przyjazd karetki pogotowia ratunkowego do poszkodowanego w kolizji, jaka miała miejsce dziś (29 stycznia) około godz. 9.40 w rejonie skrzyżowania ul. Bema z Sadową. Jak się okazało - w związku z brakiem wolnej karetki w Elblągu ratownicy medyczni musieli przyjechać aż z Młynar! Pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu mężczyźnie udzielili strażacy z JRG1.

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu policjanci, dwa pojazdy biorące udział w zdarzeniu poruszały się ul. Bema w kierunku Saperów. Na wysokości skrzyżowania z ul. Sadową 51-letni kierujący fordem mondeo nie dostosował prędkości do warunków drogowych i nie zachował bezpiecznej odległości do pojazdu go poprzedzającego, w wyniku czego z dość dużą siłą uderzył w tył jadącego przed nim i hamującego opla astra, którym jechał 35-letni kierowca.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili poszkodowanemu kierowcy opla pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali go pod opiekę przybyłym po dopiero około 30 minutach ratownikom medycznym. Jak się okazało - w związku z brakiem w Elblągu wolnych karetek ambulans z ratownikami ZRM musiał przyjechać aż z Młynar! Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala na badania.

Więcej: portel.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account