Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Cztery samochody osobowe i karetka zderzyły się na skrzyżowaniu Limanowskiego - Piwnej/Urzędniczej. Do wypadku doszło w poniedziałek (17 listopada) późnym popołudniem - poinformował dzienniklodzki.pl. Ranni zostali ratownicy medyczni.

Karetka jechała na sygnale ul. Limanowskiego w kierunku Zachodniej. Odcinek do skrzyżowania z ul. Urzędniczą pokonała jadąc pod prąd, by wyminąć stojący na przystanku tramwaj. Gdy kierowca karetki wjeżdżał na to skrzyżowanie, paliło się czerwone światło. W tym czasie ul. Urzędniczą na wprost przez Limanowskiego jechał osobowy volkswagen, który uderzył w lewe przednie koło rozpędzonej karetki. Ta odbiła w prawo i zderzyła się z wyjeżdżającym na wprost z ul. Piwnej fiatem.

Karetka przejechała dalej przez skrzyżowanie i uderzyła w stojący w korku na Limanowskiego samochód osobowy kia. Osobowa kia w wyniku uderzenia wjechała w poprzedzającego ją opla. W wypadku ranny został ratownik, który kierował karetką. Z urazem klatki piersiowej został przewieziony do szpitala WAM. Siedząca obok ratowniczka doznała urazu kręgosłupa. Została odwieziona do szpitala im. Barlickiego w Łodzi.

Więcej: dzienniklodzki.pl Zapisz

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account