Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak informuje portal wrzesnia.info.pl, karetka pogotowia przewożąca poparzone dwuletnie dziecko zderzyła się z samochodem osobowym. Ranni zostali wszyscy uczestnicy wypadku.

Do zdarzenia doszło w sobotę 5 lipca, po godzinie 17.00 na drodze K-92, a konkretnie na skrzyżowaniu przy wyjeździe do Nekli.

Z ustaleń policji wynika, że karetka pogotowia jechała na sygnale od strony Wrześni do Poznania.

Na skrzyżowaniu została uderzona przez forda focusa jadącego z kierunku Czerniejewa, w wyniku czego doszło do przewrócenia się ambulansu wrzesińskiego szpitala.

– Badamy dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na obecnym etapie jest za wcześnie na podawanie bardziej szczegółowych informacji – usłyszeliśmy od policjantów.

Pięć osób, w tym przewożone karetką dziecko i jego matka, zostały ranne. Dziecko do poznańskiego szpitala zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pozostałe cztery osoby (dwóch mężczyzn i dwie kobiety) trafiły do wrzesińskiego szpitala. Obrażenia jakich doznali, na szczęście nie zagrażają ich życiu.

– Po przybyciu na miejsce strażacy zastali forda focusa na środku skrzyżowania oraz karetkę pogotowia leżącą na lewym boku. Osoby poszkodowane znajdowały się poza pojazdami i opatrywane były przez ratowników – relacjonuje Zbigniew Rzemyszkiewicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni.

Więcej: wrzesnia.info.pl foto: KP PSP

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account