Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Trzy pojazdy, w tym karetka pogotowia, zderzyły się na skrzyżowaniu w centrum Koszalina - poinformował portal Gk24.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (08.06) ok. godz. 20 na zbiegu ulic Zwycięstwa/Krakusa i Wandy/Armii Krajowej/Szczecińska. - Karetka na sygnale jadąca od strony centrum w kierunku Szczecińskiej wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle – relacjonuje Urszula Tartas, rzeczniczka koszalińskiej policji. - W tym samym czasie na skrzyżowanie na zielonym wjechał volkswagen passat, jadący od strony Krakusa i Wandy w kierunku dworca, i uderzył w bok ambulansu.

Uderzenie było na tyle silne, że karetka przewróciła się na bok, a volkswagen, odbiwszy się od niej, uderzył jeszcze w innego passata, czekającego na lewoskręt w kierunku centrum.

- Na szczęście karetka była "pusta” - bez pacjenta i nikomu z załogi nic się nie stało. Nic nie stało się także podróżującym pozostałymi autami – dodaje policjantka.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Konsekwencje kolizji prawdopodobnie poniesie kierowca ambulansu, który nie zachował należytej ostrożności, wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Ruch w okolicy skrzyżowania będzie utrudniony jeszcze przez jakiś czas.

Więcej: gk24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account