Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W związku z wcześniej podaną informacją informujemy, że w wypadku z udziałem ambulansu nie uczestniczyło audi jak informowano wczoraj w kontakt24.tvn24.pl. Obecnie nadal Policjanci dokładnie ustalają okoliczności wypadku w Sędziszowie Małopolskim, gdzie kierujący renaultem zderzył się z karetką jadącą na sygnałach pojazdu uprzywilejowanego. Karetka następnie uderzyła w trzy samochody oczekujące na wjazd na skrzyżowanie i przewróciła się na bok. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala.

Wczoraj przed godz.19. dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 3-Maja i Węglowskiego w Sędziszowie Małopolskim. Kierujący renaultem zderzył się z karetką, która następnie uderzyła w trzy inne samochody i przewróciła się na bok. Do szpitala trafiło cztery osoby.

Rozbita karetka w Sędziszowie Małopolskim

Na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący karetką pogotowia, jadąc na sygnałach pojazdu uprzywilejowanego wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym sygnale świetlnym. W tym samym czasie, z lewej strony, na zielonym świetle wjechał na skrzyżowanie kierujący renaultem. Renault uderzyło w bok karetki. Wytrącona z toru jazdy karetka zderzyła się z oplem corsą, fordem mondeo i renaultem laguną, następnie przewróciła się na bok. Do szpitala została przewieziona lekarz i sanitariusz oraz dwie osoby podróżujące oplem.

Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności wypadku.

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

marcin285
+2 #1 marcin285 2013-11-05 10:49
Nie wiedziałem że w karetkach jeżdżą jeszcze sanitariusze??
Zgłoś administratorowi

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account