Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Policjanci z Częstochowy zatrzymali 35-letnią pielęgniarkę jednego z częstochowskich szpitali, która wykonywała swoje obowiązki po pijanemu. Po badaniu alkomatem na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że kobieta miała blisko 2 promile alkoholu.

W sobotę (26 października) po godz. 15 policjanci zostali powiadomieni przez kierownictwo szpitala o tym, iż jedna z pielęgniarek wykonuje swoje obowiązki po pijanemu. Informacja ta potwierdziła się, gdy funkcjonariusze udali się do szpitala.

Policjanci sprawdzają teraz, czy pielęgniarka spożywała alkohol w czasie pracy, czy była pijana od początku zmiany. Jak ustalono, pijana kobieta w trakcie pracy wykonywała różnego rodzaju zabiegi pielęgniarskie, narażając w ten sposób życie i zdrowie pacjentów. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: rynekzdrowia.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account