Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Całkowicie spłonęła karetka, przygnieciona przez cysternę na Dolnym Śląsku. - Samochody zderzyły się czołowo, karetka (najprawdopodobniej transportowa) jechała na sygnale z poznańskiego szpitala na Śląsk - informują strażacy, którzy gasili płonące samochody. Co najmniej jedna osoba została ranna. Zdjęcia z wypadku dostaliśmy na Kontakt24 - informuje TVN24.pl

Do zderzenia cysterny z karetką pogotowia doszło w miejscowości Prusice. - Auto jest zwęglone, całkowicie spalone. Na początku ciężko było w ogóle ocenić co to za pojazd, ale teraz możemy już potwierdzić, że to karetka - informuje Iwona Mazur, rzeczniczka policji w Trzebnicy.
W zderzeniu ranna została co najmniej jedna osoba. - Kierowca tira został przewieziony do szpitala - mówi policjantka. Nie wiadomo co z pasażerami karetki.  - Dopiero wydostajemy poszkodowanych ze środka pojazdu - mówi rzeczniczka.

Karetka jechała na Śląsk z Wielkopolski. Do poznańskiego szpitala rano został odwieziony pacjent, do wypadku doszło więc w drodze powrotnej. - Dlatego teraz możemy powiedzieć, że prawdopodobnie w środku zwęglonego auta jest tylko jedna osoba - informuje Paweł Petrykowski, rzecznik dolnośląskiej policji.

Czytaj więcej: tvn24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

R05k
+5 #1 R05k 2013-10-02 14:51
Już wiadomo, że niestety w wypadku zginął kierowca karetki. Cześć Jego Pamięci [*].
Zgłoś administratorowi
yoni
+3 #2 yoni 2013-10-03 09:26
To bardzo przykre. Wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół i współpracownikó w. Rok temu też straciłam przyjaciela w wypadku karetki, takie informacje przywołują przykre wspomnienia.
Zgłoś administratorowi
ww61
+3 #3 ww61 2013-10-04 04:16
Poświęcił własne życie by ratować inne.Z pewnością nie miał takiego zamiaru,chciał dalej służyć innym.Zostawił bliskich i bardzo bliskich.Zapłac ił własnym życiem spełniając najbardziej ludzką misję.Cześć JEGO pamięci oraz wyrazy współczucia i jedności z tymi,którzy najbardziej opłakują JEGO nagłe odejście...
Zgłoś administratorowi

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account