Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

We wtorek 24 września w Bielsku Białej, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ambulansu - informuje Radiobielsko.pl. Wypadek miał miejsce ok. godz. 22.09 na skrzyżowaniu ul. Partyzantów z ul. Michałowicza.

Karetka pogotowia ratunkowego jechała ulicą Partyzantów z kierunku centrum miasta,  przewoziła pacjenta, starszego mężczyznę. Jechała z włączonymi sygnałami uprzywilejowania. Na skrzyżowaniu z ulicą 1 Maja doszło do zderzenia karetki pogotowia ratunkowego z samochodem marki VW Golf który wjechał na skrzyżowanie z ul. 1 Maja. Na miejsce kolizji zostało zadysponowane Pogotowie Ratunkowe, Policja oraz Straż Pożarna w tym ratownictwo techniczne.- Na szczęście nikomu nic się nie stało, pacjent z rozbitej karetki został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego z drugiej karetki.

Dobrze że było mokro i ślisko, warunki panujące na jezdni osłabiły skutki zderzenia - mówili ratownicy medyczni z rozbitego samochodu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w rozbitych samochodach oraz neutralizacji plam płynów technicznych pojazdów. Na skrzyżowaniu ulic działa sygnalizacja świetlna. Sprawca kolizji drogowej został pouczony. Utrudnienia w ruchu drogowym trwały przeszło godzinę.

Więcej, zdjęcia: radiobielsko.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account