Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne po zderzeniu karetki z samochodem osobowym. Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 1 nad ranem na drodze wojewódzkiej 454 pod Namysłowem (woj. opolskie). O zdarzeniu, w którym zginął 18-letni pasażer poinformował Reporter 24 FlashRegio.

"Złe warunki atmosferyczne przyczyniły się do tragicznego w skutkach wypadku komunikacyjnego z udziałem karetki ratownictwa medycznego. Zdarzenia  miało miejsce około godziny 1 w nocy, na drodze 454 pomiędzy miejscowościami Świerczów i Biestrzykowice. W zderzeniu na miejscu zginęła jedna osoba a kolejne trzy zostały ranne. Poszkodowani trafili do szpitali w Brzegu oraz w Opolu. Przyczyny wypadku ustala policja" - poinformował Reporter 24 FlashRegio.

 

Jak poinformowała Katarzyna Ulbrych z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Rzeczniczka potwierdziła, że do wypadku mogły przyczynić się trudne warunki na drogach.

"Z nieustalonej przyczyny doszło do zderzenia ambulansu pogotowia ratunkowego marki Volkswagen Transporter kierowanego przez 29-letniego mężczyznę z samochodem marki Chevrolet Aveo (kierujący 47 lat). W wyniku zdarzenia 18-letni pasażer chevroleta poniósł śmierć na miejscu. Kierujący chevroletem i dwóch pozostałych pasażerów (18 lat) doznali obrażeń ciała" - poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Opolu.

Źródło: kontakt24.tvn24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account