Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

We wtorek (31 lipca) trener Stali Gorzów Piotr Paluch i junior Paweł Parys oficjalnie zapoczątkowali zbiórkę krwi prowadzoną przez nadwarciański Klub Sportowy Stal Gorzów.

KS Stal Gorzów ma zamiar promować honorowe oddawanie krwi. Trener Paluch wraz z młodzieżowcem Pawłem Parysem właśnie dlatego z samego rana zjawili się w gorzowskim oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Swoją postawą chcą zachęcić kibiców żółto-niebieskich do wsparcia akcji. Przedstawicielom drużyny towarzyszyło w otwierający akcję poranek kilkunastu fanów speedway'a.

Jak się okazało, szkoleniowiec żółto-niebieskich krew oddawał honorowo po raz pierwszy w życiu. Na starym żużlowym twardzielu nie zrobiło to jednak większego wrażenia.

Dodatkowym wabikiem dla wsparcia akcji przez kibiców są darmowe wejściówki na najbliższy mecz. Klub przeznaczył pulę biletów na niedzielny pojedynek Stali Gorzów z Włókniarzem Częstochowa. Każdy, kto odda krew do piątku 3 sierpnia dostanie bilet na spotkanie z częstochowskim Włókniarzem.

Źródło: rynekzdrowia.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account