Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W szpitalu Na Wyspie w Żarach pijany ginekolog odbierał poród. Robił to tak nieudolnie, że zamiast przekłuć pęcherz płodowy, wkłuł się w główkę dziecka. Obrażenia były na tyle poważne, że trafiło ono na oddział chirurgiczny szpitala w Zielonej Górze. Okazało się, że ginekolog miał blisko 2 promile alkoholu we krwi.

Jak powiedział TVN24 Jacek Buśko z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, informację o zdarzeniu policjanci otrzymali w niedzielę wieczorem od ojca dziecka, które miało się urodzić. - Oficer dyżurny policji został powiadomiony przez ojca dziecka, które miało się narodzić, o podejrzeniu wykonywania przez jednego z ginekologów czynności służbowych w stanie nietrzeźwości - wyjaśnił Buśko.

Dobra opinia

Decyzją dyrekcji szptala lekarz został zawieszony. Wiadomo, że jest doświadczonym ginekologiem z długoletnim stażem i cieszył się opinią fachowca.

Śledczy przesłuchują pracowników szpitala oraz rodziców dziecka. Czekają też na opinię biegłych, którzy orzekną czy ginekolog przyczynił do zagrożenia dla życia i zdrowia dziecka oraz matki.

Źródło: tvn24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account