Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
ImageSzpital w Chodzieży transportował schorowaną staruszkę nie karetką, lecz fiatem Punto. Kobieta cierpi na niewydolność płuc i serca. Bardzo często musi korzystać z aparatu tlenowego. Nie sposób więc zrozumieć zachowania lekarzy, którzy zgodzili się ją wysłać samochodem osobowym bez odpowiedniego wyposażenia - informuje program "Prosto z Polski".

Trafiła do szpitala w stanie ciężkim. Zwolniona została w "stanie zadowalającym" i zawieziona do domu, ale zamiast karetki transportowana była osobowym fiatem.

- Nie było przeciwwskazań, by transport chorej odbywał się samochodem osobowym – usprawiedliwiał decyzję szpitala zastępca dyrektora.

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

ww61
+2 #1 ww61 2011-03-31 00:13
Prosto z Polski-brzmi dumnie.Wygląda na to,że ta pani mieszka w szpitalu domowym a tak nawiasem mówiąc czy nie powinna ta osoba zamówić sobie taksówki i za nią zapłacić?
Cytować | Zgłoś administratorowi
msakowski
+2 #2 msakowski 2011-03-31 01:20
No w sumie to skoro leczenie było zakończone, nie zawsze jest konieczność przewozu karetką, tym bardziej, że widocznie na czas transportu nie zalecono podawanie tlenu. Po prostu ludzie się przyzwyczaili, że karetka działa jak taksówka za która płacimy wszyscy.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account