Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Image

Image - Image
Spółka Szpitale Polskie S.A. zainwestowała w nowe karetki, które trafiły Szpitala Polskiego Sztum. Są to fabrycznie nowe pojazdy marki Volkswagen Crafter. Koszt zakupu wyniósł prawie 500 tysięcy złotych.

Szpital inwestował w tabor samochodowy również w ubiegłym roku. Zakupy dokonywane są celem wymiany zużytych ambulansów na nowocześniejsze egzemplarze. Nowe karetki już funkcjonują w ramach usług z zakresu medycyny ratunkowej świadczonych na rzecz mieszkańców powiatu sztumskiego. Szpital w Sztumie posiada obecnie cztery dobrze wyposażone ambulanse ratunkowe oraz karetkę transportową.

Szpital w Sztumie jest prowadzony przez spółkę Szpitale Polskie S.A. Umowa dzierżawy (operatorska) została podpisana w lipcu 2009 roku na 15 lat z możliwością przedłużenia na następne 5 lat. Szpital w Sztumie posiada 11 oddziałów (w tym m.in. neurologiczny i leczenia udarów, reumatologiczny i rehabilitacji), pracownię diagnostyki obrazowej i analitycznej, dział usprawnienia leczniczego oraz zakład opieki długoterminowej.

Spółka Szpitale Polskie S.A. powstała na początku 2008 roku. Jej udziałowcami są osoby prywatne oraz firmy, w tym spółka Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca sp. z o.o., prowadząca placówki kardiologiczne. Główną działalnością spółki jest zarządzanie szpitalami.Szpital w Sztumie był pierwszą przejętą przez spółkę placówką . Kolejną jest Szpital w Połczynie-Zdroju, przejęty w 2010 roku. (www.szpitale-polskie.pl).

Źródło: medicalnet.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account