Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Aktualnie na kwarantannie przebywa 50 pracowników medycznych warszawskiego pogotowia – poinformowała w środę PAP rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" i koordynator zespołu ratownictwa medycznego Elżbieta Weinzieher. Dodała, że u pięciu osób wynik testów jest dodatni.

"To troje pracowników medycznych i dwóch pracowników technicznych" – przekazała Elżbieta Weinzieher. Podała też, że aktualnie na kwarantannie przebywa 50 pracowników medycznych. Weinzieher zaznaczyła jednak, że sytuacja w każdej chwili może się zmienić.

Wcześniej informowała, że w środę wracają do pracy dwie karetki, które zostały wcześniej wyłączone. To karetki z Marywilskiej i z Bemowa. "Poza tym wszystkie karetki pracują normalnie" – podkreśliła Weinzieher.

 

Z kolei według danych Mazowieckiej Inspekcji Sanitarnej, prezentowanych we wtorek po południu trzy osoby mają potwierdzony dodatni wynik testu na koronawirusa. "To dwie osoby ze stacji pogotowia na Mokotowie i jedna osoba związana ze stacją pogotowia na Bemowie" – poinformowała rzecznik prasowa Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego Joanna Narożniak.

Czytaj więcej: serwisy.gazetaprawna.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account