Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że firma 90Consulting, została patronem akcji „Mieszkanie Dla Medyka”. Wychodząc naprzeciw potrzebom całego środowiska medycznego razem z branżą nieruchomości promujemy akcję, dzięki której mieszkania i lokale zostaną nieodpłatnie udostępnione pracownikom służby zdrowia.

Personel medyczny jest szczególnie narażony na zakażenie koronawirusem. Lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, diagności laboratoryjni, farmaceuci i pozostali pracownicy służby zdrowia codziennie ryzykują zdrowiem nie tylko swoim, ale również bliskich i rodzin. To właśnie z myślą o nich powstała inicjatywa #MieszkanieDlaMedyka, zorganizowana przez 90Consulting oraz pośredników w obrocie nieruchomościami.

Medycy oczywiście nie zapłacą za swój pobyt. Zarówno pośrednicy, jak i osoby prywatne, wstrzymują pobieranie wynagrodzenia przy transakcjach wspierających personel medyczny, chcąc w ten sposób pomóc tym, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo.

 

Działajmy razem dla dobra nas wszystkich.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem: www.mieszkaniedlamedyka.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account