Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Miła niespodzianka dla Ratowników Medycznych zespołu Z0234, którzy jak większość ratowników w całym kraju są zdecydowanie bardziej obciążeni niż zwykle. Miejscowy "NZOZ Medica" doposażył podstację w ekspres do kawy.

Może nie jest to sprzęt pierwszej potrzeby w walce z pandemią COVID19, ale na pewno umili ratownikom chwile wytchnienia pomiędzy kolejnymi wyjazdami. Dodatkowo wspomniany darczyńca zapewnił zapas kawy.

ZRM Złocieniec wchodzi w struktury Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, jest to podstacja która działa głównie na terenie powiatu drawskiego oraz ościennych.

W ostatnim czasie obserwujemy coraz więcej podobnych gestów i bezinteresownej pomocy dla medyków, policjantów i strażaków. Jest to czas w którym nawet najdrobniejsze wsparcie może się okazać bardzo pomocne.

Wiele zespołów ratownictwa medycznego w całym kraju, bez tej pomocy nie mogłoby normalnie funkcjonować.

 

fot. Zespół Z0234 w Złocieńcu

#pomocdlamedyka

Ratownik-med.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account