Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ostatnim czasie dociera do nas bardzo dużo informacji o kwarantannie, niestety dotyczy to często medyków w szpitalach oraz zespołach ratownictwa medycznego. Tak dzisiaj stało się m.in. w Szczecinie, jeden z zespołów Podstawowych został odizolowany. W miejscu w którym przebywają, było pianino - na efekty nie trzeba było długo czekać!

Jeden z ratowników medycznych zagrał fragment utworu z filmu "Piraci z Karaibów". Cała sytuacja została przez nich uwieczniona, a my mamy okazję podzielić się tym nagraniem. 

Ratownicy będą tam przebywali, aż poznają wynik testu na COVID19 pacjentki której udzielali dzisiaj pomocy. Jak usłyszeliśmy, wynik testu ma być znany dzisiaj o północy. Niestety zdarza się, że oczekiwanie na wynik trwa nawet kilka dni. Wierzymy, że test będzie gotowy w krótkim czasie i okaże się negatywny.

Warto wspomnieć, że takie miejsca odizolowania dla ZRM zostały wyznaczone w wielu miastach na terenie całego kraju. Niestety, większość zespołów bardzo często przebywa tam z powodu fałszywych informacji podawanych przez osoby i ich rodziny w przypadku wzywania zespołów ratownictwa medycznego.

Dlatego pamiętajmy! #NieKłamMedyka

 

Poniżej utwór z ratowniczej kwarantanny w Szczecinie:

Ratownik-med.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account