Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Stukot maszyn do szycia, szczęk nożyczek, od czasu do czasu "ałaaaa" gdy któraś z nas zakłuje się szpilką w palec, ale słychać też głosy "jesteście wielkie". Tak działa grupa "Resko Maskuje".

- To my, babeczki z Reska. Szyjemy maseczki ochronne dla policjantów, strażaków, ratowników medycznych, dla szpitala, dla wywiadowców z Komendy Miejskiej w Szczecinie, dla Reska, Łobza, Węgorzyna.... Ponad15 maszyn do szycia pracuje w naszych domach. Wśród naszej grupy "Resko maskuje" są praczki, prasowaczki, krojczynie, dostawcy, mieszkańcy, którzy opróżniają swoje szafy z materiałów i darczyńcy kupujący w pasmanteriach, sklepach internetowych gumkę, bawełnę, nici, flizelinę. Dużo nas i ogromna w nas siła a codziennie ktoś do nas dołącza - opowiada Renata Ostrowska, inicjatorka grupy "Resko Maskuje".

 

- Dziękuję Wam za pomoc ja i dziękują wszyscy obdarowani maseczkami. Szyjemy dalej! Jutro przyjeżdżają kolejne materiały więc roboty ogrom przed nami. Czekamy na kolejne panie, które szyją na maszynach, potrzebujemy Was bardzo. Niech moc będzie z nami a wirus niech się Was i nas nie ima - dopowiada Renata Ostrowska z Reska.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account