Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Bił po twarzy i kopał ratowników medycznych, a także demolował karetkę pogotowia ratunkowego. Mieszkaniec Lublina odpowie za naruszenie ich nietykalności.

Do zdarzenia doszło w piątek (13 grudnia) po godzinie 21 przy ul. Turystycznej w Lublinie. Zespół ratownictwa medycznego została wezwany do jednej z restauracji, w której znajdował się mężczyzna potrzebujący pomocy. W trakcie interwencji, pacjent stał się agresywny i zaczął atakować ratowników medycznych.

Jak nas poinformowano, jeden z ratowników został uderzony w twarz, drugi zaś kopnięty. Agresor nie oszczędził również samej karetki pogotowia ratunkowego. Wyrzucał na zewnątrz znajdujące się w środku wyposażenie pojazdu. Ratownicy wezwali na pomoc policję.

 

Wywiadowcy zatrzymali agresora i osadzili go w policyjnej celi. Jak wyjaśniał nam kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, agresywnym pacjentem okazał się 37-letni mieszkaniec Lublina. Odpowie on za naruszenie nietykalności ratowników medycznych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lublin112.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account