Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Bił po twarzy i kopał ratowników medycznych, a także demolował karetkę pogotowia ratunkowego. Mieszkaniec Lublina odpowie za naruszenie ich nietykalności.

Do zdarzenia doszło w piątek (13 grudnia) po godzinie 21 przy ul. Turystycznej w Lublinie. Zespół ratownictwa medycznego została wezwany do jednej z restauracji, w której znajdował się mężczyzna potrzebujący pomocy. W trakcie interwencji, pacjent stał się agresywny i zaczął atakować ratowników medycznych.

Jak nas poinformowano, jeden z ratowników został uderzony w twarz, drugi zaś kopnięty. Agresor nie oszczędził również samej karetki pogotowia ratunkowego. Wyrzucał na zewnątrz znajdujące się w środku wyposażenie pojazdu. Ratownicy wezwali na pomoc policję.

 

Wywiadowcy zatrzymali agresora i osadzili go w policyjnej celi. Jak wyjaśniał nam kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, agresywnym pacjentem okazał się 37-letni mieszkaniec Lublina. Odpowie on za naruszenie nietykalności ratowników medycznych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lublin112.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account