Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Prokuratura postawiła zarzut lekarzowi oddziału ratunkowego koszalińskiego szpitala. Mężczyzna miał naruszyć nietykalność cielesną ratownika medycznego i spowodować u niego obrażenia ciała.

- Lekarz nie przyznał się do zarzucanych czynów i odmówił składania wyjaśnień. Za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego i spowodowanie u niego obrażeń ciała na okres poniżej siedmiu dni grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności - powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski.

Wobec podejrzanego nie zastosowano żadnych środków zapobiegawczych. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Koszalinie.

 

Do awantury doszło w nocy z 13 na 14 czerwca na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Wezwano policję. Okazało się, że ratownik medyczny przywiózł na SOR pacjentkę w ciężkim stanie.

W trakcie przesuwania noszy, ratownik został popchnięty na lekarza. Ten go odepchnął. Pokrzywdzony ostro zareagował, na co lekarz miał go przycisnąć do ściany i złapać za szyję. Ratownik zgłosił sprawę na policję i poszedł na zwolnienie lekarskie.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account