Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W tym roku WSPR w Szczecinie świętuje swoje 70 urodziny. Z tej okazji na Jasnych Błoniach w sobotę 10.08.2019 r. odbył się wyjątkowy festyn.

Można było zmierzyć ciśnienie, zbadać poziom cukru, czy wejść do karetki pogotowia ratunkowego. Na Jasnych Błoniach odbył się festyn z okazji 70-lecia Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.
- Mierzyłam ciśnienie i cukier. Jest w porządku. Ciśnienie mam niskie, ale to jest dobrze. - Podoba mi się karetka. Pokazuję córce, by się jej nie bała. Chciałabym, żeby zobaczyła jak wygląda w środku i że to nic strasznego - mówią mieszkańcy.

- Podczas tego festynu przygotowaliśmy liczne atrakcje, m.in. karetkę escape room, w której są poukrywane zagadki związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Ratownicy medyczni cały czas pokazują też jak udzielać pomocy w takich warunkach domowych - mówi Paulina Targaszewska. rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

 

Podczas festynu została zaprezentowana wystawa zdjęć archiwalnych pogotowia. Od poniedziałku 12 sierpnia do 10 września będzie można ją oglądać na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich.

Więcej: radioszczecin.pl


Film okolicznościowy przygotowany przez WSPR Szczecin:

WSPR dawniej i dzisiaj: https://www.facebook.com/WSPR.Szczecin/posts/2159238804136994

#10YearsChallenge to dla nas za mało ? ale jeśli jesteście ciekawi jak kiedyś wyglądało nasze pogotowie to przygotowaliśmy coś specjalnego ?? wyruszcie z nami w podróż do przeszłości ?

Opublikowany przez Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Środa, 20 lutego 2019

 

 

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account