Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Opolska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom, którzy odpowiedzą za znieważenie załogi karetki pogotowia. Do zdarzenia doszło w zeszłe wakacje podczas Hellowiska zorganizowanego na dawnym poligonie w Opolu-Winowie. Oskarżonym grozi do trzech lat więzienia.

Do ataku na zespół karetki pogotowia ratunkowego doszło z na przełomie czerwca i lipca podczas zlotu samochodowego, jaki odbywał się na dawnym poligonie wojskowym w Opolu-Winowie.

Przypomnijmy, pogotowie wezwano do pomocy mężczyźnie, który miał być nieprzytomny, a okazało się, że jest pijany i agresywny. W czasie interwencji lekarka została uderzona przez mężczyznę w klatkę piersiową, a ratownicy zostali otoczeni przez agresywny tłum, który zaczął wyzywać całą załogę. Uczestnicy zlotu zatarasowali też karetce wyjazd swoimi terenówkami.

 

Doszło do tego, że kilka osób wtargnęło do karetki. Tak całe zdarzenie relacjonował dyrektor Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego, który zgłosił sprawę na policję.

Źródło: onet.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account