Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

20 worków z maskotkami od pracowników ZUS otrzymało kołobrzeskie Pogotowie Ratunkowe. Pluszaki mają być wsparciem dla małych pacjentów; najpierw w karetce, później w szpitalu, a po zakończeniu leczenia – już w domu.

Dokładnie rok temu, akcję zbierania pluszaków dla dzieci zapoczątkował Grzegorz Wasiak, ratownik medyczny z kołobrzeskiego pogotowia. Zaczęło się od zwykłego wpisu na facebookowym profilu. Wtedy inicjatywa pana Grzegorza momentalnie ruszyła. Post został wielokrotnie udostępniony, a pluszowe maskotki zaczęły napływać dosłownie z całego kraju. Niemal codziennie nadchodziła jakaś paczka z zabawkami dla dzieci, a Posterunek Ratownictwa Medycznego w Rymaniu (tam pracuje pan Grzegorz - dop. red) był jak hurtownia zabawek.

Takie maskotki również zbierali pracownicy kołobrzeskiego oddziału ZUS, w tym roku akcja została powtórzona. Efekt zbiórki pluszaków jest naprawdę imponujący.

Na szczęście dzieci nie są częstymi pacjentami, jeżeli jednak już się pojawiają w naszych karetkach, na pewno zostaną obdarowane maskotkami. Efekt terapeutyczny gwarantowany!

Poniżej relacja TKK Kołobrzeg:

Ratownik-med.pl/TKK Kołobrzeg

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account