Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Wieprzówce w Gierałtowicach utknęła karetka. Ratownicy jechali do klubu sportowego Pogórze Gierałtowice. Jeden z zawodników potrzebował pomocy.

W niedzielę (12.08) około 18:00 w Gierałtowicach doszło do groźnego zdarzenia. Ambulans, którego kierowca próbował przejechać Wieprzówkę, omijając ulicę Dworską, utknął w nurcie rzeki. Zatrzymał się w wyrwie w betonowych płytach, powstałej po ostatnich większych poziomach rzeki.

Aby wydostać pojazd, potrzebna była pomoc. Na miejsce zadysponowano strażakóqw zawodowych z JRG Andrychów oraz druhów ochotników z OSP Gierałtowice. Akcja nie trwała długo.

 

Karetka jechała na stadion sportowy klubu sportowego Pogórze Gierałtowice: jeden z zawodników podczas meczu doznał urazu i potrzebna była interwencja Zespołu Ratownictwa Medycznego. Tak też się stało, ale pomoc przyszła kilka minut później...

Źródło: wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account