Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Wieprzówce w Gierałtowicach utknęła karetka. Ratownicy jechali do klubu sportowego Pogórze Gierałtowice. Jeden z zawodników potrzebował pomocy.

W niedzielę (12.08) około 18:00 w Gierałtowicach doszło do groźnego zdarzenia. Ambulans, którego kierowca próbował przejechać Wieprzówkę, omijając ulicę Dworską, utknął w nurcie rzeki. Zatrzymał się w wyrwie w betonowych płytach, powstałej po ostatnich większych poziomach rzeki.

Aby wydostać pojazd, potrzebna była pomoc. Na miejsce zadysponowano strażakóqw zawodowych z JRG Andrychów oraz druhów ochotników z OSP Gierałtowice. Akcja nie trwała długo.

 

Karetka jechała na stadion sportowy klubu sportowego Pogórze Gierałtowice: jeden z zawodników podczas meczu doznał urazu i potrzebna była interwencja Zespołu Ratownictwa Medycznego. Tak też się stało, ale pomoc przyszła kilka minut później...

Źródło: wadowiceonline.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account