Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kiedy obejmował stanowisko - w taborze jeździły jeszcze fiaty 125 p. Dziś legnickie pogotowie ratunkowe jest jednym z najlepiej wyposażonych na Dolnym Śląsku i - co ważne- pozostaje jednostką niezadłużoną. Dyrektor pogotowia ratunkowego w Legnicy, Andrzej Hap, po blisko 20 latach mówi: "DOŚĆ" i składa wypowiedzenie z pracy.

Dyrektor Hap podkreśla, że problemem jest nie tylko zbyt niski budżet pogotowia przy stale rosnącym zakresie obowiązków i odpowiedzialności. Kolejny realny, a niedostrzegany problem to braki kadrowe. Brakuje choćby lekarzy, którzy mieliby jeździć w karetkach.

Nie mogę firmować dalej działań, z którymi się nie zgadzam, na które nie mam wpływu, ale ponoszę za nie odpowiedzialność. - mówi Andrzej Hap.

 

Dyrektor pogotowia nie odejdzie od razu. W ramach okresu wypowiedzenia będzie zarządzał jednostką jeszcze przez 3 miesiące.

Więcej: legnica.fm

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account