Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ogłoszony przez Wojewódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia w Łodzi konkurs na świadczenie usług ratownictwa medycznego wygrał Falck Medycyna Polska.

Do konkursu o świadczenie usług ratownictwa medycznego w rejonie operacyjnym 10/15 (red. - miasto i gmina Łask oraz gminy: Wodzierady, Buczek, Sędziejowice, Widawa) stanęły dwa podmioty: Falck Medycyna Polska i Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Konkurs wygrał Falck. Nie zmienia się liczba zespołów ratownictwa medycznego, która będzie obsługiwała ten teren. Dalej będą to dwa zespoły podstawowe i jeden zespół specjalistyczny (dwóch ratowników i lekarz). Karetki będą stacjonować w Łasku ("S" i "P") oraz Widawie.

- Postępowanie to zostało ogłoszone w związku z wyrokiem NSA oddalającym decyzję Prezesa NFZ na rozstrzygnięcie postępowania prowadzonego w 2011 roku.

 

Do rokowań zaproszono dwóch świadczeniodawców – FALCK, który obecnie realizuje świadczenia na tym obszarze oraz Wojewódzka Stację Ratownictwa Medycznego, która była stroną odwołującą się od rozstrzygnięcia postępowania - mówi Anna Leder, rzecznik prasowy WONFZ w Łodzi.

Czytaj więcej: dzienniklodzki.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account