Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego oraz samej instytucji. Zawiadomienie w tej sprawie złożyła dyrektor Marta Solnica. Prokuratura Rejonowa Kielce-Wschód odmówiła wszczęcia dochodzenia w tej sprawie.

Jak informuje Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach, po przeprowadzeniu postępowania sprawdzającego, prokurator podjął decyzję o odmowie wszczęcia dochodzenia w tej sprawie. – Zebrany materiał dowodowy wskazuje, że czyn ten nie nosi znamion czynu zabronionego. Decyzja zostanie doręczona pokrzywdzonej i ma prawo złożyć na nią zażalenie – mówi Daniel Prokopowicz. Marta Solnica nie chce komentować decyzji prokuratury.

Jak informowaliśmy, w Święta Bożego Narodzenia, dyrektor zwolniła dyscyplinarnie pięciu ratowników medycznych. Zarzuca im wysłanie anonimów do Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego i Ministerstwa Zdrowia, w których mieli rzekomo szkalować dobre imię jej i samej instytucji.

 

Zwolnieni ratownicy skierowali sprawę do sądu pracy, przed którym będą domagali się przywrócenia na stanowiska i wypłacenia pieniędzy za czas, kiedy pozostawali bez zatrudnienia w świętokrzyskim pogotowiu.

Źródło: radio.kielce.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account