Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Niecodzienna sytuacja. Załoga pogotowia ratunkowego, która przyjechała na miejsce zgłoszenia, została okradziona przez młodą toruniankę. 21-letnia Sara B. przywłaszczyła z torby medycznej substancje psychotropowe, a dokładnie pięć ampułek morfiny i jedną ampułkę innego leku z grupy opioidów o łącznej wartości 100 zł.

Załoga karetki dopiero w drodze powrotnej zorientowała się, że u pacjentki pozostawiona została torba z lekami... Kobieta przyznała się do winy. Do sądu dotarł już akt oskarżenia w tej sprawie.

- Prokurator zażądał dla niej kary sześciu miesięcy ograniczenia wolności polegającej na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cel społeczny w wymiarze 20 godzin w stosunku miesięcznym, przepadek dowodów rzeczowych oraz zobowiązanie do naprawienia wyrządzonej szkody na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu - mówi Andrzej Kukawski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Toruniu.

Sara B. była już wcześniej karana na podstawie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii.

Źródło: ototorun.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account