Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Niecodzienna sytuacja. Załoga pogotowia ratunkowego, która przyjechała na miejsce zgłoszenia, została okradziona przez młodą toruniankę. 21-letnia Sara B. przywłaszczyła z torby medycznej substancje psychotropowe, a dokładnie pięć ampułek morfiny i jedną ampułkę innego leku z grupy opioidów o łącznej wartości 100 zł.

Załoga karetki dopiero w drodze powrotnej zorientowała się, że u pacjentki pozostawiona została torba z lekami... Kobieta przyznała się do winy. Do sądu dotarł już akt oskarżenia w tej sprawie.

- Prokurator zażądał dla niej kary sześciu miesięcy ograniczenia wolności polegającej na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cel społeczny w wymiarze 20 godzin w stosunku miesięcznym, przepadek dowodów rzeczowych oraz zobowiązanie do naprawienia wyrządzonej szkody na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu - mówi Andrzej Kukawski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Toruniu.

Sara B. była już wcześniej karana na podstawie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii.

Źródło: ototorun.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account