Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od kilku miesięcy poznańska policja próbuje zidentyfikować mężczyznę, który zaatakował w szpitalu ratownika medycznego. Bezskutecznie. Komendant policji wyznaczył nagrodę, dla osoby, która pomoże w jego schwytaniu.

Krewki pacjent pojawił się w Szpitalu Klinicznym przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu 11 sierpnia ubiegłego roku. Na izbie przyjęć domagał się natychmiastowego przyjęcia przez lekarza. Gdy okazało się to niemożliwe, wszczął awanturę. Personel medyczny próbował go uspokoić. Wtedy mężczyzna zaatakował ratownika - uderzył go w twarz.

Napastnika uwieczniły kamery monitoringu w szpitalu. Niestety, policjantom nie udało się ustalić jego danych. Zdecydowali się więc upublicznić jego wizerunek i poprosić o pomoc wszystkich tych, którzy pomogą w identyfikacji mężczyzny.

Dla osoby, która przekaże funkcjonariuszom informacje umożliwiające zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa, Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę pieniężną. Z policjantami, którzy prowadzą to postępowanie można kontaktować się osobiście w Komisariacie Policji Poznań Grunwald od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 14:00. Informacje można także przekazać telefonicznie - dzwoniąc pod numer 61 84 121 11 lub 61 84 121 12 oraz numer alarmowy 997. Policja zapewnia o zachowaniu anonimowości informatora.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account