Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dyrektor wrocławskiego pogotowia ratunkowego został odwołany przez zarząd województwa dolnośląskiego. W najbliższych dniach zostanie rozpisany konkurs na jego następcę. Zdymisjonowany Wincenty M. - przypomnimy – jest od kilku tygodni podejrzany o popełnienie przestępstw na szkodę pogotowia. Przez krótki czas był nawet tymczasowo aresztowany.

Wincenty M. i dwie inne osoby z kierownictwa pogotowia zostały zatrzymane, a potem aresztowane w połowie października. Śledczy zarzucają im zamiatanie pod dywan sprawy śmierci pacjenta, mobbing, nepotyzm i nieprawidłowości przy inwestycjach prowadzonych przez pogotowie. Na początku listopada sąd okręgowy całą trójkę zwolnił z aresztu. Wincenty M. wpłacić musiał 20 tysięcy złotych kaucji.

Urzędnicy jeszcze niedawno mówili nam, że dyrektor M. zapowiedział złożenie dymisji. Ostatecznie to sam zarząd zdecydował o jego odwołaniu. W ciągu dwóch miesięcy pogotowie, którym dziś zarządzają zastępcy dyrektora M., ma mieć nowego szefa.

Źródło: gazetawroclawska.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account