Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dyrektor wrocławskiego pogotowia ratunkowego został odwołany przez zarząd województwa dolnośląskiego. W najbliższych dniach zostanie rozpisany konkurs na jego następcę. Zdymisjonowany Wincenty M. - przypomnimy – jest od kilku tygodni podejrzany o popełnienie przestępstw na szkodę pogotowia. Przez krótki czas był nawet tymczasowo aresztowany.

Wincenty M. i dwie inne osoby z kierownictwa pogotowia zostały zatrzymane, a potem aresztowane w połowie października. Śledczy zarzucają im zamiatanie pod dywan sprawy śmierci pacjenta, mobbing, nepotyzm i nieprawidłowości przy inwestycjach prowadzonych przez pogotowie. Na początku listopada sąd okręgowy całą trójkę zwolnił z aresztu. Wincenty M. wpłacić musiał 20 tysięcy złotych kaucji.

Urzędnicy jeszcze niedawno mówili nam, że dyrektor M. zapowiedział złożenie dymisji. Ostatecznie to sam zarząd zdecydował o jego odwołaniu. W ciągu dwóch miesięcy pogotowie, którym dziś zarządzają zastępcy dyrektora M., ma mieć nowego szefa.

Źródło: gazetawroclawska.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account