Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od 1 grudnia w Sławkowie będzie pogotowie. Końca dobiega remont pomieszczeń w budynku straży pożarnej w Sławkowie przy ul.23 stycznia w Sławkowie. Dziś montowano wiatę. Pierwszy dyżur ratowników rozpocznie się w nocy z 30 listopada na 1 grudnia.

Od 1 grudnia w Sławkowie będzie pogotowie. To już ostatnie szlify przed uruchomieniem stacji wyjazdowej pogotowia w Sławkowie. Pomieszczenia są już prawie gotowe, zostały tylko drobne prace.

Dziś w Sławkowie montowano wiatę pod którą będzie stacjonować karetka. Pogotowie w Sławkowie dostanie nowy sprzęt, karetka także będzie zupełnie nowa.

Dwuosobowy zespół Rejonowego Pogotowia Ratunkowego, będzie dyżurował całą dobę. Pogotowie będzie się mieścić w budynku straży pożarnej.

 

Zlokalizowanie w jednym budynku dwóch służb odpowiedzialnych za ratowanie zdrowia i życia mieszkańców pozwoli na zintegrowanie ich działań.

Więcej: bedzin.naszemiasto.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account