Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od 1 grudnia w Sławkowie będzie pogotowie. Końca dobiega remont pomieszczeń w budynku straży pożarnej w Sławkowie przy ul.23 stycznia w Sławkowie. Dziś montowano wiatę. Pierwszy dyżur ratowników rozpocznie się w nocy z 30 listopada na 1 grudnia.

Od 1 grudnia w Sławkowie będzie pogotowie. To już ostatnie szlify przed uruchomieniem stacji wyjazdowej pogotowia w Sławkowie. Pomieszczenia są już prawie gotowe, zostały tylko drobne prace.

Dziś w Sławkowie montowano wiatę pod którą będzie stacjonować karetka. Pogotowie w Sławkowie dostanie nowy sprzęt, karetka także będzie zupełnie nowa.

Dwuosobowy zespół Rejonowego Pogotowia Ratunkowego, będzie dyżurował całą dobę. Pogotowie będzie się mieścić w budynku straży pożarnej.

 

Zlokalizowanie w jednym budynku dwóch służb odpowiedzialnych za ratowanie zdrowia i życia mieszkańców pozwoli na zintegrowanie ich działań.

Więcej: bedzin.naszemiasto.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account