Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W poniedziałek sąd zdecyduje, czy trzy osoby z kierownictwa Pogotowia Ratunkowego zostaną w areszcie. Będzie konkurs na szefa pogotowia?

Czy we wrocławskim pogotowiu ratunkowym będzie nowy dyrektor? Nie jest wykluczone, że już za kilka dni dowiemy się, że jest konkurs na to stanowisko albo od razu poznamy pełniącego obowiązki szefa. Na razie urzędnicy czekają na poniedziałkowe rozstrzygnięcie wrocławskiego Sądu Okręgowego. Od dwóch tygodni w areszcie są: dyrektor pogotowia, jego zastępczyni do spraw finansowych i radczyni prawna. Są podejrzani m.in.

o to, że zamiatali pod dywan sprawę medycznego błędu i śmierci pacjenta, o nepotyzm oraz o wyrządzenie szkody finansowej na pół miliona złotych. W poniedziałek Sąd Okręgowy zajmie się odwołaniami od decyzji o ich tymczasowym aresztowaniu.

Od tego, co się stanie w poniedziałek, zależy to, co w ogóle będzie dalej z wrocławskim pogotowiem. - Uważam, że pogotowie ratunkowe potrzebuje nowego dyrektora - mówi wicemarszałek Dolnego Śląska Jerzy Michalak.

Czytaj więcej: gazetawroclawska.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account