Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Gdańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa na szkodę lekarza i ratowników medycznych. Nietrzeźwy 30-latek na jednej z ulic Wrzeszcza groził ratownikom medycznym pozbawieniem życia. Z kolei 28-latek znieważył niosącego mu pomoc lekarza.

W ostatni piątek w godzinach popołudniowych policjanci z Osowej otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie w dzielnicy Matarnia, któremu pomocy medycznej udzielał lekarz pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze ustalili, że 28-letni mieszkaniec woj. podkarpackiego wyzywał lekarza udzielającego mu pomocy. Badanie alkomatem wykazało, że 28-latek miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna przyznał się do popełnienia czynu. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Także w piątek wieczorem policjanci z komendy miejskiej na jednej z ulic Wrzeszcza zatrzymali nietrzeźwego 30-latka. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna bez żadnego powodu widząc stojącą na ulicy karetkę pogotowia rzucił w nią jedzeniem, a po chwili uszkodził w niej lusterko i groził pozbawieniem życia ratownikom medycznym, którzy znajdowali się w środku.

Czytaj więcej: trojmiasto.eska.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account