Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Gdańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa na szkodę lekarza i ratowników medycznych. Nietrzeźwy 30-latek na jednej z ulic Wrzeszcza groził ratownikom medycznym pozbawieniem życia. Z kolei 28-latek znieważył niosącego mu pomoc lekarza.

W ostatni piątek w godzinach popołudniowych policjanci z Osowej otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie w dzielnicy Matarnia, któremu pomocy medycznej udzielał lekarz pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze ustalili, że 28-letni mieszkaniec woj. podkarpackiego wyzywał lekarza udzielającego mu pomocy. Badanie alkomatem wykazało, że 28-latek miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna przyznał się do popełnienia czynu. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Także w piątek wieczorem policjanci z komendy miejskiej na jednej z ulic Wrzeszcza zatrzymali nietrzeźwego 30-latka. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna bez żadnego powodu widząc stojącą na ulicy karetkę pogotowia rzucił w nią jedzeniem, a po chwili uszkodził w niej lusterko i groził pozbawieniem życia ratownikom medycznym, którzy znajdowali się w środku.

Czytaj więcej: trojmiasto.eska.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account