Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dziś nad ranem do siedziby Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu wkroczyli funkcjonariusze Wydziału do Walki z Korupcją dolnośląskiej Komendy Wojewódzkiej. Dyrektor pogotowia został zatrzymany.

- Dyrektor pogotowia został zatrzymany. Prowadzimy w tej sprawie czynności. Nic więcej nie mogę powiedzieć - mówi Małgorzata Klaus, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu. Zatrzymanie dyrektor ma związek z zakupami i inwestycjami prowadzonymi przez pogotowie. Śledztwo zostało wszczęte w związku z niepokojącymi sygnałami, które wpływały do policji. Chodzi o zakupy samochodów a także inwestycje związane z modernizacją obiektów pogotowia. - Wołów, Środa Śląska, Trzebnica.

Przypomnijmy, że już w czerwcu tego roku policjanci pojawili się w siedzibie wrocławskiego pogotowia przy ul. Ziębickiej. Zabezpieczali wówczas dokumenty dotyczące zakupów i inwestycji prowadzonych przez tę instytucję.

Przeglądano dokumenty od roku 2000. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa i Wydział do Walki z Korupcją dolnośląskiej Komendy Wojewódzkiej. W czerwcu kilka godzin przed akcją na Ziębickiej, CBŚP weszło do domu dyrektora pogotowia oraz do domu dyrektor finansowej.

Czytaj więcej: gazetawroclawska.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account