Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Poszukiwawcze Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe poszukuje ochotników, którzy chcieliby wstąpić w jego szeregi.

- Zajmujemy się poszukiwaniem osób zagubionych w terenie trudno dostępnym, najczęściej we współpracy i na dyspozycje policji - wyjaśnia Michał Żuk z Poszukiwawczego Pogotowia Ratunkowego - Poszukujemy np. osób, które zaginęły w lesie, albo ludzi starszych, którzy mają problemy z pamięcią, a wyszli z domu i nie wiadomo, gdzie przebywają - wyjaśnia.

Zapewnia również, że większość z prowadzonych działań odbywa się wieczorami lub w godzinach popołudniowych, więc bez problemu można łączyć członkostwo w POPR z codzienną pracą i obowiązkami. Jednym z najważniejszych warunków, jakie muszą spełniać kandydaci jest wytrzymałość fizyczna. Muszą to być także osoby pełnoletnie, zdrowe i dyspozycyjne. Mile widziane jest doświadczenie w służbie ratowniczej (m.in. kursy ratownicze, wysokościowe), a także wiedza z elektroniki i informatyki.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Poszukiwawczego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zgłoszenia mogą wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 października. Więcej informacji o rekrutacji na stronie www.popr.com.pl

Źródło: pomorskie.naszemiasto.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account