Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak udało się nam ustalić, dziś ratownicy medyczni spotkali się z dyrekcją gnieźnieńskiego szpitala, by wynegocjować warunki nowego kontraktu. Czy udało się wywalczyć dodatkowe 2,5 zł za godzinę pracy, które w lipcu przyznało im Ministerstwo Zdrowia?

Ratownicy medyczni doszli do porozumienia z dyrekcją szpitala
Wczoraj informowaliśmy o konflikcie między dyrekcją szpitala, a ratownikami medycznymi, którzy czuli się oszukani przez dyrekcję, bo jak twierdzili Krzysztof Bestwina nie przyznał im dodatku zagwarantowanego przez ministerstwo. O szczegółach możecie przeczytać tutaj.

Dziś udało nam się ustalić, że strony konfliktu spotkały się, by dojść do porozumienia. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że dyrekcja szpitala poszła na ustępstwa. Według nowych ustaleń stawka godzinowa dla pracownika kontraktowego od 1 października br. będzie wynosiła 23 zł za godzinę pracy, zgodnie ze złożonymi ofertami konkursowymi.

Czytaj więcej: gniezno.naszemiasto.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account