Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

35-letni mężczyzna został zatrzymany na Piotrkowskiej po ataku na ratownika medycznego. Próbował też walczyć z policjantami.

W piątek (29 września) na Piotrkowskiej w Łodzi tuż przy placu Wolności policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę. Gdy tłumy mieszkańców Łodzi i turystów podziwiało iluminacje na łódzkich kamienicach, 35-latek szukał pomocy u ratowników medycznych zabezpieczających Light Move Festival. Mężczyzna podszedł do karetki przy ulicy Piotrkowskiej 1 i próbował wymusić na ratownikach przeprowadzenie zabiegu z zakresu medycyny estetycznej.

Służba medyczna zaleciła 35-latkowi udanie się do pobliskiego szpitala im. WAM. To się mężczyźnie wyraźnie nie spodobało. Zamachnął się i pięścią chciał wymierzyć cios najbliżej stojącemu ratownikowi medycznemu. Ratownicy wezwali na pomoc pieszy patrol policjantów. Mężczyzna przeniósł swoją złość i agresję na nich. Po chwili policjanci obezwładnili 35-latka i skuli kajdankami. Nawet środki przymusu bezpośredniego nie uspokoiły napastnika.

Czytaj więcej: dzienniklodzki.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account