Zaloguj
x
x
Zarejestruj
xOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W piątek w Skawinie zostaną rozegrane 8. Mistrzostwa Krakowa i Powiatu Krakowskiego w Ratownictwie Medycznym i Drogowym Służb Mundurowych. Przy okazji prowadzona będzie akcja krwiodawstwa i rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych.

Zaplanowane zostały zmagania drużyn ratowniczych straży pożarnej, straży miejskiej, służby lotniskowej, pogotowia wodnego, inspekcji transportu drogowego, policji i służby więziennej. Będą prowadzone jednocześnie w czterech miejscach gminy Skawina: starorzecze w Skawinie; Radziszów - parking przed OSP w Radziszowie; boisko piłkarskie w Rzozowie; strefa ekonomiczna w Kopance. Czteroosobowe drużyny biorące udział w mistrzostwach będą musiały zmierzyć się z czterema zadaniami, które będą oceniane przez sędziów. całe wydarzenie rozpocznie się o godz. 7.30, a zakończy o 15. Zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród odbędzie się w parku miejskim.

Straż pożarna planuje organizacje pokazów i atrakcji dla mieszkańców, uczniów szkół i przedszkolaków - na parkingu i boisku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Mickiewicza. Podczas mistrzostw przewidywane są utrudnienia m.in. dla kierowców. Wyłączony zostanie parking przy ul. Żwirki i Wigury już od czwartku 28 września od godz. 20 do 29 września do godz. 17.

Drużyny zgłoszone do rywalizacji: 1. OSP Gmina Skawina 2. Lotniskowa Służba Ratowniczo-Gaśnicza w Kraków-Balice 3. Straż Miejska Miasta Krakowa 4. Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego 5. Krakowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe 6. Komenda Miejska Policji w Krakowie 7. Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie 8. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Skawinie 9. Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie 10. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 1 11. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 2 12. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 3 13. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 4 14. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 5 15. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 6 16. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 7

Czytaj więcej: dziennikpolski24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account