Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzisiaj (środa) wicewojewoda pomorski Mariusz Łuczyk ogłosił, że z początkiem 2018 roku do Miastka wraca druga całodobowa karetka.

Konferencja prasowa w tej sprawie odbyła się przed szpitalną izbą przyjęć w Miastku. M. Łuczyk skrytykował przy tym działania władz samorządowych Miastka i władz powiatowych (rządzi tam PO), które wielokrotnie apelowały o drugą całodobową karetkę. Przypomnijmy, że do czerwca 2017 r. w Miastku były dwa całodobowe ambulanse. Od lipca br. jedna z karetek nie dyżurowała już w nocy. Stało się, bo w tym czasie uruchomiono podstację pogotowia w Lipnicy, a nie było dodatkowych pieniędzy.

Konferencja prasowa w tej sprawie odbyła się przed szpitalną izbą przyjęć w Miastku. M. Łuczyk skrytykował przy tym działania władz samorządowych Miastka i władz powiatowych (rządzi tam PO), które wielokrotnie apelowały o drugą całodobową karetkę. Przypomnijmy, że do czerwca 2017 r. w Miastku były dwa całodobowe ambulanse. Od lipca br. jedna z karetek nie dyżurowała już w nocy.

Stało się, bo w tym czasie uruchomiono podstację pogotowia w Lipnicy, a nie było dodatkowych pieniędzy. Wicewojewoda na konferencji mówił także m.in. o stworzeniu w Miastku szpitalnego oddziału ratunkowego. Odpowiadał także na pytania dziennikarzy.

Czytaj więcej: gp24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account