Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do kolizji doszło na trasie Mrągowo - Piecki. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy ambulansu.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek około godz. 17.30 na trasie Piecki – Mrągowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu kolizji, wynika, że ambulans z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi, na łuku drogi zaczął wyprzedzać samochód ciężarowy.

W trakcie wykonywania tego manewru z naprzeciwka nadjechała osobowa mazda. Doszło do kolizji pojazdów. W wyniku zdarzenia kobieta kierująca mazdą została przewieziona do szpitala.

Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Karetka przewoziła 4-letnie dziecko, które zostało zabrane z miejsca wypadku i przetransportowane helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie. Na szczęście ono również nie odniosło obrażeń.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy prowadzącemu karetkę. Obecnie wyjaśniane są dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: olsztyn.wyborcza.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account