Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Domagają się powrotu karetki pogotowia do ich gminy. Mieszkańcy Jedlni-Letnisko w piątek zablokowali drogę wojewódzką w Siczkach.

Domagają się powrotu karetki pogotowia do ich gminy. Przez godzinę mieszkańcy podradomskiej Jedlni Letnisko wahadłowo blokowali przejście dla pieszych w miejscowości Siczki pod Radomiem na drodze wojewódzkiej 737. Decyzją wojewody ich karetka od 1 lipca została przeniesiona do pobliskiego Gozdu.

Kierowcy, którzy przez protest musieli stać w kilkunastominutowych korkach, reagowali ze zrozumiem. To był już trzeci taki protest mieszkańców Jedlni w sprawie karetki. W najbliższych dniach komitet protestacyjny wyśle do wojewody kolejne pismo wraz zebranymi podpisami. Karetka została przeniesiona do Gozdu, ze względu na sąsiadującą z tą gminą drogę krajową nr 12.

Źródło: rdc.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account