Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W tym wypadku ranni zostali obaj ratownicy medyczni i wszyscy pasażerowie Toyoty. Największych obrażeń doznał 6-letni chłopiec, który zostały przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Kielcach. Pozostali poszkodowani trafili do szpitala w Starachowicach.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że ambulans Vito do przewozu chorych, czołowo zderzył się z Toyotą –– mówi Onetowi asp. Monika Kalinowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. – W ambulansie podróżowało dwóch ratowników medycznych, a samochodem osobowym dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci. Kierowcy obu aut byli trzeźwi  – dodaje.

Do poważnego wypadku doszło dziś po godzinie 7 w Parszowie w powiecie starachowickim. Na drodze krajowej nr 42 zderzyły się tam karetka pogotowia i samochód osobowy. Rannych zostało sześć osób, w tym 6-letnie dziecko, które helikopterem zostało zabrane do szpitala.

Czytaj więcej: kielce.onet.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account