Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Groźnie wyglądające zdarzenie w Pile (Wielkopolskie). Jadąca na sygnale karetka zderzyła się z samochodem osobowym na skrzyżowaniu. W ambulansie znajdował się pacjent, po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek tuż po godzinie 8 na skrzyżowaniu ulic Bydgoskiej i Lelewela w Pile.

- Jadący z włączonymi sygnałami dźwiękowymi zespół ratownictwa medycznego, zderzył się z samochodem osobowym marki Mitsubishi. W ambulansie znajdował się pacjent, 67-letni mieszkaniec gminy Wysoka. Na miejsce natychmiast wezwano zastępczą karetkę, która przetransportowała mężczyznę do szpitala - poinformowała oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Pile, podkom. Żaneta Kowalska.

Jak dodała policjantka, po przewiezieniu do szpitala pacjent zmarł. Nie wiadomo jednak, czy było to konsekwencją wypadku.

- W wyniku zderzenia obrażenia ciała odniosła kierująca mitsubishi 34-letnia mieszkanka Piły oraz jeden z ratowników medycznych. Zostali oni przewiezieni do szpitala specjalistycznego w Pile - powiedziała podkom. Kowalska.

Film: Youtube.com/Telewizja Asta

Źródło: kontakt24.tvn24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account