Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Sosnowcu przy elektrociepłowni na trasie DK94 w Sosnowcu. 70-letni kierowca najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Jego peugeot uderzył w dwa auta, barierę energochłonną i słup. Ranny został przetransportowany do szpitala, a pomoc nadeszła szybko m.in. dzięki tzw. korytarzowi ratunkowemu, stworzonemu przez stojących w korku kierowców.
Wypadek w Sosnowcu na trasie DK94 przy elektrociepłowni miał niezwykle dramatyczny przebieg. Na szczęście obyło się bez poważniejszych konsekwencji. 70-letni kierowca został ranny, ale przeżył. Pomoc nadeszła szybko dzięki korytarzowi ratunkowemu.

Utworzyli go kierowcy stojący w ogromnym korku, umożliwiając przejazd strażakom i ratownikom z pogotowia. Do wypadku doszło przed godz. 21 we wtorek 28 marca 2017 r.
Z ustaleń policji wynika, że 70-letni kierowca jadący peugeotem trasą DK 94 w stronę Olkusza w pewnym momencie na wysokości elektrociepłowni Będzin zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z BMW, następnie w słup i zatrzymał się na barierkach energochłonnych ocierając się jeszcze o kolejny samochód renault.

Więcej informacji: dziennikzachodni.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account