Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jeden z ratowników Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego został zaatakowany przez pijanego pacjenta. Na szczęście nic mu się nie stało.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym wieczorem. Zespół WPR dostał wezwanie z Lędzin, gdzie młody mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu dokonał samookaleczenia. W trakcie wizyty mężczyzna zaatakował jednego z ratowników. Mężczyźnie na szczęście udało się uniknąć zranienia. Napastnik w asyście policji trafił do Szpitala Specjalistycznego w Tychach.

To kolejny w ostatnim czasie atak na pracownika Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego. W listopadzie w Katowicach w trakcie przekazywania do szpitala pacjent pod wpływem alkoholu i po zażyciu leków uderzył ratownika. W zeszłym roku mocno pobici zostali pracownicy WPR m. in. w Chorzowie i Zabrzu. Takich przypadków zdarza się nawet kilkanaście w roku.

Więcej: katowice.wyborcza.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account