Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do niecodziennego wypadku doszło ok. godz. 6 rano na trasie Mrągowo-Kętrzyn. Kierowca strażackiej scanii uderzył w stojącego na jezdni strażackiego MAN-a, a następnie w osobowego volkswagena golfa i... w karetkę pogotowia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.W niedzielę rano było bardzo ślisko na drogach Warmii i Mazur. Synoptycy ostrzegają przed marznącymi opadami, które będą występować aż do godz. 21. W takich warunkach nie trudno o kolizję. Do dwóch groźnych zdarzeń doszło ok. godz. 6 na trasie Mrągowo-Kętrzyn.

Najpierw kierowca osobowej skody fabii nie dostosował prędkości do warunków ruchu (oblodzonej jezdni), stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierowca za spowodowanie kolizji otrzymał mandat.

Chwilę później w tym samym miejscu kierowca wozu strażackiego scania uderzył w stojący na jezdni wóz strażacki MAN, potem wjechał w osobowego volkswagena golfa i karetkę pogotowia. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji drogowej otrzymał mandat.

Więcej: mragowo.wm.pl , fot. mat. policyjne

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account