Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do niecodziennego wypadku doszło ok. godz. 6 rano na trasie Mrągowo-Kętrzyn. Kierowca strażackiej scanii uderzył w stojącego na jezdni strażackiego MAN-a, a następnie w osobowego volkswagena golfa i... w karetkę pogotowia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.W niedzielę rano było bardzo ślisko na drogach Warmii i Mazur. Synoptycy ostrzegają przed marznącymi opadami, które będą występować aż do godz. 21. W takich warunkach nie trudno o kolizję. Do dwóch groźnych zdarzeń doszło ok. godz. 6 na trasie Mrągowo-Kętrzyn.

Najpierw kierowca osobowej skody fabii nie dostosował prędkości do warunków ruchu (oblodzonej jezdni), stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierowca za spowodowanie kolizji otrzymał mandat.

Chwilę później w tym samym miejscu kierowca wozu strażackiego scania uderzył w stojący na jezdni wóz strażacki MAN, potem wjechał w osobowego volkswagena golfa i karetkę pogotowia. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji drogowej otrzymał mandat.

Więcej: mragowo.wm.pl , fot. mat. policyjne

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account